Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Vostro 3400: Core i5 1135G7, 16GB DDR4, 512GB NVMe, Intel Iris Xe, 15.6" Full HD IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам безпрекорно сочуван, без знаци на користење и минимално користен лаптоп Dell Vostro 3400 со следниве спецификации: Intel Core i5 1135G7, 16GB DDR4-3200 SO-DIMM, 512GB NVMe, Intel Iris Xe, 15.6" Full HD IPS, под гаранција уште 1 година со батеријата во одлична состојба - 6% wear level.


Цена, фиксна: 25000 денари.
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
162

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно