Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fantasmaz

Dell U2419H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван монитор DELL U2419H IPS, кој доаѓа со комплетно пакување. Користен е како втор монитор претежно за работа и нема заглавени или мртви пиксели. Мониторот е купен од Телеком, би требало да има гаранција до август али не можам да ја најдам, па нека се рачуна како да нема гаранција. Го продавам бидејќи направив upgrade со Alienware монитор.

Информации

Автор
Fantasmaz
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
446
На врв Дно