Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
lumixoid

DELL P2719HC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.displayspecifications.com/en/model/f5971402
Се продава монитор DELL P2719hc.
Користен многу малку во домашни услови и зачуван е максимално (на изглед е како нов).
Детали за мониторот 27" Dell P2719HC - Specifications

Дополнително со мониторот продавам и DELL Professional Sound Bar.

Информации

Автор
lumixoid
Поднесена
Последна промена
Прегледи
278

Повеќе огласи од lumixoid

На врв Дно