Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

DELL P2422H

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=30896
Се продава добар сочуван без никаков проблем монитор користен е само две месеци иде со кутија и со сите додатоци, гаранција нема.

DELL P2422H - 7.500 ден.

Diagonal Size: 23.8"
Panel Type: IPS
Aspect Ratio: 16:9
Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
Brightness: 250 cd/m²
Contrast Ratio: 1000:1
Response Time: 8 ms (gray-to-gray normal); 5 ms (gray-to-gray fast)
Screen Coating: Anti-glare
Backlight Technology: WLED
Built-in Devices: USB 3.2 Gen 1 hub
Features: LED edgelight system, 99% sRGB color gamut, Flicker Free technology, Mercury free, arsenic-free glass, Dell ComfortView Plus
Display Position Adjustments: Height (5.9"), pivot/rotation (180), swivel (90), tilt ( -5/+21)
Power Consumption: 0.2Watt(Off mode), 0.3 Watt(Stand by),12 Watt(On mode)
  • DisplayPort, VGA, HDMI
  • USB 3.2 Gen 1 upstream
  • 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
218

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно