Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AleksandarCaki

Dell P или У, 24 инчен

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понуди во ПП.

Информации

Автор
AleksandarCaki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
560

Повеќе огласи од AleksandarCaki

На врв Дно