Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Latitude 7480: i5 6300U, 16GB DDR4, 256GB SSD, 14" Full HD IPS, Windows Pro Licensed

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам 3 безпрекорно сочувани половни лаптопи Dell Latitude 7480: Intel Core i5 6300U, 16GB DDR4, 256GB SSD, 14" Full HD IPS, Windows Pro Licensed.

Сите се без знаци на користење, работени на докинг и батериите на сите лаптопи се 0 до 25% wear level. Гаранција 11 месеци.

Цена, фиксна: 19000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
509

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно