Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

dell latitude 5490

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 256GB PCIe 3.0 x4 1700/1100 MB/s​

Processor. Processor. Intel Core i5 8350U
8gb ddr4
polnac

baterija 72%

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
396

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно