Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
40.000 ден.
Истекува

Опис

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro
Продавам добар сочуван како нов лаптоп, користен неколку месеци само за програмиранје.
Мозе замена само со macbook.

Цена: 50000 денари.
 • Процесор - 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
 • Екран - 14" FHD (1920x1080) IPS AG 250nits
 • Рам - 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
 • ССД - 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
 • Графичка - Intel Iris Xe Graphic
 • Ми се допаѓа
Реакции: gocetan

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
339

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно