Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D

Dell Latitude 5430

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
42.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Dell Latitude 5430 со следните карактеристики:

12th Gen Intel i5-1235U 4.4GHz
16gb ram 3200 mhz
512 gb M2 ssd
14" privacy screen

Лаптопот е отворен само за инсталација на оперативен систем и не е користен. Со лаптопот следува торба оригинална Dell.

Информации

Автор
dule_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
188
На врв Дно