Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Dell Latitude 3510

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Друштво би ве замолил за една проценка па ќе оди на продажба.
Лаптопот е користен многу малце без никакви оштетувања.

DELL 3510.jpg

Specifikacii:
10th Generation Intel® Core™ i7-10510U (4 Core, 8M cache, base 1.8GHz, up to 4.9GHz)
15.6" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch,
Camera and Microphone, WLAN/WWAN Capable
16 GB Memory DDR4 Non-ECC 1
512GB Micron 2400 NVMe™ SSD
Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1
Single Pointing Backlit Keyboard with numeric keypad, US/International
Backlit Power Button with No Fingerprint Reader
Cell 40Whr ExpressChargeTM Capable BatteryPS-Euro

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
124

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно