Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Dell Inspirion N5110

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

i3 2310M 2.1Ghz
8GB DDR3
120GB SSD
Originalen polnac
Baterija ne drzi

cena: 5000 mkd

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
77

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно