Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Dell Inspirion N5110

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Продавам одлично сочуван лап топ малце постар но брка работа за сурфање и некое обично работење...

 • Ekran 15.6
 • CPU I3 2310M 2.1 Ghz
 • Ram 8Gb Ram
 • HDD 120 GB SSD
 • HDMI
 • Original Polnac

Батерија нема... Моментално работи на Windows 7, доколку сакате да инсталирате Windows 10 ке мора да се направи абдејт на биос а за тоа ви е потребно батерија, чисто како инфо да имате...

Цена: 150 evra

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
88

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно