Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Molec

Dell G3 3590

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка на 2 години стар лаптоп, без знаци на употреба, целосно исправен.
Спецификации:
Screen: 15" IPS panel
CPU: i7-9750H iGPU: UHD Graphics 630
RAM: 16GB
GPU: GTX 1660 Ti
SSD1: Samsung 860 EVO 500GB SATA
SSD2: NVME Samsung PM991 256GB
Backlit keyboard
Лиценциран Windows 11 Home

Информации

Автор
Molec
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1274
На врв Дно