Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Alienware AW2720HF 27" Full HD 240Hz 1ms IPS RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван монитор Dell Alienware AW2720HF 27" Full HD 240Hz 1ms IPS RGB, користен 1 година и неколку месеци во просторија каде не се пуши, под гаранција уште 1 година и неколку месеци, комплетно пакување.

Цена, фиксна: 14500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно