Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Alienware 2723DF 27" QHD 280Hz 1ms Fast IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам безпрекорно сочуван и минимално користен (1 месец) монитор Dell Alienware 2723DF 27" QHD 280Hz 1ms Fast IPS со преостаната гаранција од 34+ месеци, спакуван во оригиналната кутија со сите додатоци.


Цена, фискна: 32000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
326

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно