Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Deepcool DA600-M 80+ Bronze

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Гаранција истечена пред месец дена, одлична состојба.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
541

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно