Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Dead Space за PS5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ја продавам Dead Space за PS5. Еднаш играна :)

Цена: 3200 денари фиксно. Замена само за новата Resident Evil 4
Локација: Карпош - Скопје

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Последна промена
Прегледи
369

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно