Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Ddr4 мемории

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

2x8gb kingston fury 2666 cl16 rgb
2000 денари
2x8gb kingdton fury 2666 cl16
1800 денари

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
399

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно