Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kristijan_m75

Продадено DDR3 4GB PC3-12800S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Продавам рам меморија за лаптоп Samsung и Hynix по едно парче.Исти спецификации имаат.Цена 500 ден по парче.

Информации

Автор
kristijan_m75
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
180

Повеќе огласи од kristijan_m75

На врв Дно