Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mdeni

Дали има некој Kalih Silent MOUSE switch вишок?

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Дали ви се наоѓа Kalih Silent Mute Mouse Switch 6*6*7,3mm за маус? Би сакал неколку парчиња, додека чекам да ми стигнат моите од Алија. Може да ви вратам кога ќе стигнат или пак да ви ги откупам. 3-5 парчиња на пример. Знам дека се многу ефтини на Али и имам нарачано, ама ќе стигнат за неколку месеци веројатно - па согласно тоа и ова прашање.

vM5wAxh.png


Се работи за овие:

Информации

Автор
mdeni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од mdeni

На врв Дно