Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xCorbe

Далечински за Samsung TV

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам оригинални далечинска за Samsung TV.
13 парчиња за 2000 денари.

Александар
076-937-975
  • Ми се допаѓа
Реакции: krema и Вајкинг

Информации

Автор
xCorbe
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1007
На врв Дно