Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
wolverine

Crucial Vengeance PRO - 64GB DDR4 3200Mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.corsair.com/ww/en/vengeance-rgb-pro-memory
Ми треба проценка за меморииве.

Едниот модул покажува грешки во Memtest86 и знаеше да направи Blue Screen понекогаш.

Информации

Автор
wolverine
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од wolverine

На врв Дно