Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sapphire

Creality Ender Enclosure

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.creality3dofficial.com/products/ender-enclosure
Продавам Enclosure, поради згрешени димензии. Сеуште не е пристигнат, но може да направам резервација доколку има заинтересиран. Пакетот нема да биде отворен.

Информации

Автор
Sapphire
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126

Повеќе огласи од Sapphire

На врв Дно