Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Frozen.

Creality CR-5pro H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
76.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://m3dsstore.com/p/139/creality-cr%E2%80%905pro-h
Се продава горенаведениот 3D принтер. Користен е доста малку, испечатено со принтерот околу 4-5кг филаменти.

Повеќе информации за принтерот на следниот линк.

Исто така се продаваат околу 15 филаменти со различна боја / материјал по 1500 ден. парче.

За повеќе информации ПП.

Информации

Автор
Frozen.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
162

Повеќе огласи од Frozen.

На врв Дно