Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rotkiv

CPU Intel 7ма генерација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво на сите,

Барам Intel 7ма генерација, понудете што имате во коментар или јавете ми се на 070510928.

Информации

Автор
rotkiv
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
85

Повеќе огласи од rotkiv

На врв Дно