Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

CPU i5-4690 3.50GHZ + Asus H81+Plus

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Колку пари би можел да ги продадам деловиве?
Ќе одат надвор од форум, па ниту да ме ограбат, ниту да ограбам е работава.(60-40) :LOL:

I5-4690
Asus H81 Plus rev. 1.03 (не можам точен линк да најдам за матичнава)

Информации

Автор
Mr.47
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
173
На врв Дно