Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

CPU AMD Ryzen 3 4300GE Quad-Core 3.5Hz AM4 6MB w/Radeon RX Vega 6 GPU

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да

AMD Ryzen 3 4300GE Quad-Core 3.5GHz AM4 6MB w/Radeon RX Vega 6 GPU TRAY w/Wraith Stealth Cooler​

Информации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
187

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно