Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Corsair SF750 напојување

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Напојувањето е купено од computeruniverse и со него немам никакви замерки и проблеми.

Користено е 2 години и нема никаква мана со него буквално никаква со тоа што користено е и на 2080ti и 3090 ASUS ROG STRIX и нема никаков проблем.

Со напојувањето добивате уште еден пар кабли кои се нарачани стрикно за тоа напојување и можете да ги видите на сликите убаво.

Со напојувањето добивате се што идело во кутијата со тоа што имате и струен кабел кој беше оригинален во кутијата но тој не е сликан.

Тестирање и проверки на лице место со тоа што гарантирам дека напојувањето нема проблем доколку се разбирате и знаете да го поврзете како што треба.

Се продава поради тоа што купено е 1300W SFX Cooler Master од новите и се прави нова конфигурација целосно.

Слики ви прилог.Цена за напојување 6000 денари

Контакт/Вибер : +38975651213 Зоки или приватна порака за повеќе инфо и договор.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
537

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно