Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Corsair ML140 Pro RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.100 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 4 премиум вентилатори Corsair ML140 PRO RGB.

https://www.corsair.com/ww/en/Categ...-&-LED-Fans/ml-pro-rgb-config/p/CO-9050077-WW
https://www.computeruniverse.net/en/p/90717512

2 се користени 3-4 месеци, другите 2 се нови, некористени. Да напоменам, не доаѓаат со hub/lightning node, само вентилатори, single pack.

Ги продавам бидејќи имам еден куп вентилатори кои не ги користам, џабе стојат.

Цена 1.100 за еден вентилатор, сите 4 за 4.000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Astro

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
540

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно