Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Corsair K100 RGB Mechanical Cherry MX Speed - Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам многу малку користена и безпрекорно сочувана механичка тастатура (без знаци на користење) Corsair K100 RGB Mechanical Cherry MX Speed - Black.

Цена, фиксна: 7500 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ребро и Bozoo

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
184

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно