Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red во топ сосотојба со следниве карактеристики:

 • CHERRY® MX Red Mechanical Key Switches.
 • Key-by-Key customizable backlighting.
 • Black anodized, brushed aluminum chassis.
 • 100% Anti-Ghosting with full key rollover on USB.
 • Easy-access dedicated multimedia controls.
 • Contoured, textured WASD and 1-6 keycaps.
 • Soft-touch wrist rest.
 • USB pass-through.

Цена 5000 ден.

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
590

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно