Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Corei5 9600k+Z 370

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Asus prime z370-p и core i5 9600k golden sample oc 5.2ghz +
Користени за повремен гејминг

Контакт: 078272818

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Последна промена
Прегледи
364

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно