Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Core i5 4geн

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам повеќе половни процесори i5 4gen = 1800 денари/парче
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1891

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно