Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено CoolerMaster MK730 Tenkeyless Keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Koristena ~ 2 godini, pominata garancija, vo besprekorna sostojba. Naj dobrata tastatura sto nekogas sum ja imal.
Doaga so site trakatanci sto dojdoa so nea.
Prekina da raboti RGB-to na dolnata strana na tastaturata posle 1 godina, za zal nemozese da se zameni so nova, no veruvam moze da se popravi, iako mene nikad ne mi menjalo nisto toa.

Iscistena detalno, sekoe kopce i teloto. Spremna za koristenje.

Nikola 070321822

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
422

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно