• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

CoolerMaster MasterBox 5

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Користено околу 2 години, има по некоја ситна грепка овде/онде.
2500 денари.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
189

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно