Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

CoolerMaster HAF 932

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам куќиште CoolerMaster HAF 932. Моделот е со сива внатрешност. Има по некоја грепка.
Го купив од член на форумов пред неколку години но никогаш не го искористив. Ми стои и зафаќа простор за џабе.
Доаѓа со 2x200mm вентилатори и LG DVD режач.
2000 денари фиксно.
продадено.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
250

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно