Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продадено Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Поради промена на куќиште, продавам некористен држач за графичка карта - Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 White.
Купен е од Сетек и си доаѓа со оригиналната кутија.
Држачот е компатибилен со куќишта кои немаат "рамки" измеѓу задните PCI капаци.

Цена: 3000 ден.
Само во Скопје. Не праќам по карго.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
176

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно