Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Cooler Master Storm Quickfire TK (Cherry MX Red)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.youtube.com/watch?v=90pqRcXibek
Се продава механичка тастатурата која е во одлична состојба, 2 години користена како секундарна и 1 година како примарна тастатура за играње игри, следи со CherryMX Red Switches, без никаква маана, без преостаната гаранција. Може да се проба во секое време.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
428

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно