Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nikigo

Cooler master haf xb, v700, рам, ноктуа д14

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

На продажба се следните мои делови:

Noctua NH-D14 2500ден.
Case Cooler Master Haf XB со Noctua и Deepcool fans и rockmaster fan controller 3500ден
Psu Cooler Master Vanguard v700 3000ден
6x 2GB ddr3 ram hyperx 1600 1200денари
Nvidia 1070 Gigabyte G1 gaming 10000денари
Плоча со најверојатно проблематичен порт pciex16 Gigabyte x58 ud7 комплет со Xeon x5660 2000денари.

Информации

Автор
nikigo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
250

Повеќе огласи од nikigo

На врв Дно