Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Cooler Master G750M 80+ Bronze

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.coolermaster.com/catalog/legacy-products/power/g750m/
На продажба комплетно исправно, користено за мајнинг.
Сите основни кабли ги има, само фалат еден или два сата приклучоци.

Цена: 2.800 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
637

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно