Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
T

Compact Flash Card 32GB (industrial grade ili ultra/pro )

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Kupuvam CF karticka 32GB minimum. Pozelno podobar kvalitet.
Nova ili polovna.

Информации

Автор
Tajson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
114

Повеќе огласи од Tajson

На врв Дно