Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boro1

Купено Compact ATX куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Купувам АТХ куќиште, најслично на Fractal Design Meshify 2 Compact/Lite.

Битни работи:
  • Tempered Glass side window
  • USB-C порта
  • место за cable management
  • да собира ATX матична
  • да собира ATX напојување (160мм)

Дали некој друг набавува Fractal кај нас освен Gjirafa?

Информации

Автор
boro1
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
401
На врв Дно