Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

combo

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
200 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Една проценка дечки, ако одговара цената ке оди на продажба.

+

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
842

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно