Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FLEGMA

Продадено Cisco WAP4410N Wireless N Access Point PoE/Advanced Security

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
FLEGMA
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
388

Повеќе огласи од FLEGMA

На врв Дно