Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steff_92

Chromecast streaming

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаван ново некористено Chromecast (копија).
Се поврзува на hdmi, а се напојува со micro usb.

Информации

Автор
Steff_92
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
199

Повеќе огласи од Steff_92

На врв Дно