Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Case + Mobo + Psu + SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат следните делови, купени од десктоп.мк и користени еден месец. Имаат гаранција.

Case: ATX Sharkoon RGB WAVE, 4 ргб кулери со контролер. - 3700 3500 денари
Mobo: Gigabyte A520M K AM4. - 3200 3000 денари
Psu: 600W Deepcool DA600N 80Plus Bronze. - 2500 денари
SSD: 480GB Kingston A400 Series. - 1400 денари

Не праќам по карго.
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
212

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно