Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

CarLinKit 5.0 2air

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.carlinkit.com/2air
Го продавам горенаведениот dongle. Земен преку чичко али. Го давам пошто нарачав неколку слични вакви уреди и овој ми остана. Користи за да направи од wired android auto во колата во wireless. Повеќе инфо тука. Доаѓа со две кабелчиња, без кутија. Повеќе информации во пп.

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
162

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно