Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Oktar

Canon EF 24-70mm F/2.8L II USM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво, дали можеби има некој заинтересиран да го оттуѓи од мене, нормално ако се договориме за цена. Имам некој window of opportunity, да прејдам на РФ, ама предуслов е некој да го купи овој а да не биде тоа за безпари. Отворен сум за предлог цени, нов гледам дека е скапичок, впрочем така и јас го купив, ама ај да видам некој предлог. Иначе објективот е супер-турбо-одлично сочуван, нема грепки нема зуцки и си работи беспрекорно.
  • Ми се допаѓа
Реакции: acikaaa и icemanMK

Информации

Автор
Oktar
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
176

Повеќе огласи од Oktar

На врв Дно