Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
hpetrovski

Canon 5D Mark III + Contax Zeiss објективи

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
900 €
Истекува

Опис

Canon 5D Mark III, ~65k shutter count + SanDisk Extreme Pro 64GB CF картица (картицата е користена нецел месец).
Само тело и картица - 700€, со Contax Zeiss Planar 50mm f/1.7 800€ (треба сервис на бленда), со Contax Zeiss Sonnar 135mm f/2.8 800€, се копмлет за 900€.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
hpetrovski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
270

Повеќе огласи од hpetrovski

На врв Дно