Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

CableMod PRO Cable Kits за Thermaltake GF3 (1350W & 1200W and below)

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Имам нови и некористени cable kits од CableMod. Имаа направено грешка тие па екстра ми пратија.

Овие кабли се FULL REPLACEMENT (не се extensions) така што мора да го поседувате специфичниот модел на напојување за да одговараат.

Во случајов тоа е ИЛИ Thermaltake GF3 1350W ИЛИ Thermaltake GF3 1200W и подолу (овие вториве за сите модели испод 1350W одговараат).

Ако некој планира да зема напојување или го има овој модел, кажете ми, ќе ви ги пратам муфте.

НОВИ СЕ 100 долари за еден сет БЕЗ шипинг.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
121

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно